Skip to content
Tartu Teataja logo

Tartu Teataja

  • Tartu
  • Tartumaa
  • Kultuur
  • Haridus
  • Krimi
  • Arvamus
  • Inimesed
  • Ajalugu
  • Teadus
  • Majandus
  • Kinnisvaraminutid
  • Tervis
  • Keskkond
  • Liiklus
  • 112
  • Kodu
  • Lemmikloomad
  • Sport
  • Вестник Тарту

Kuu: august 2026

Tartu sumina teine nädal toob vanalinna teemaõhtud ja noortepäeva

10. aug 2026 Tartu Teataja Kultuur

Sel nädalal toovad Tartu sumina teemaõhtud keskmesse vanalinna elukeskkonna ja ööelu. Vestlusi saadavad tasuta kontserdid, kus astuvad üles Sten-Olle, Haldi ja Kitty Florentine. Lisaks toimub Tartu noortepäev, mille lõpetab Clicherik & Mäx kontsert. Sumina teemaõhtud …

Loe edasi

10.–17. augustini saab kandideerida kümnele Eesti Maaülikooli õppekavale

10. aug 2026 Tartu Teataja Haridus

Alates tänasest saab Eesti Maaülikoolis kandideerida kümnele õppekavale inseneeria, keskkonna, toidutootmise ja biomajanduse valdkonnas. Täiendav vastuvõtt kestab 17. augustini. Valikus on kolm esimese astme õppekava keskhariduse lõpetanutele ning seitse magistriõppekava. „Kõik õppimisotsused ei sünni ühel …

Loe edasi

Maarjaväljal toimub praktiline töötuba taimede ja seemnete kogumisest

10. aug 2026 Tartu Teataja Keskkond

29. augustil kell 13 toimub Maarjaväljal (Maarjamõisa Konsumi kõrval) töötuba „Loodusest aeda – kuidas korjata, kuivatada ja mahedalt kasvatada”. Oma teadmisi jagavad põlisaednik Tiia Morfin ning Martin Laansalu Mahe Eeriksaare OÜ-st. Linnalooduses toimuvas töötoas õpetatakse, …

Loe edasi

Tartuffi avafilm tõi kohale 1200 vaatajat

9. aug 2026 Tartu Teataja Kultuur

Laupäeva õhtul puhuti Tartu raekoja ees õhku täis Eesti suurim vabaõhuekraan – avalöögi sai PÖFFi armastusfilmide festival Tartuff. Tai kuningriigist pärit avafilmi „Gohan – valge koer” kogunes vaatama täismaja ehk veidi üle 1200 inimese. „Tartuffi …

Loe edasi

Gildi tänava ajaloolise hoone keldriruumid otsivad uut omanikku

7. aug 2026 Tartu Teataja Tartu

Tartu linnavalitsus müüb enampakkumisel Gildi tn 3 ajaloolise hoones keldriruumid, kus on läbi ajaloo tegutsenud nii pagaritöökoda, piimakauplus, büroo, kunstigalerii kui ka tervisekohvik. Enampakkumine toimub osta.ee keskkonnas ja lõpeb 10. septembril 2026 kell 12. Gildi tn 3 …

Loe edasi

Kaevetööd toovad Anne ja Aardla tänavale liikluspiirangud

6. aug 2026 Tartu Teataja Liiklus

Gaasitrassi avariitööde tõttu on kuni 12. augusti õhtuni suletud läbiv liiklus Anne tänaval ning 10. augustist algavad gaasitorustiku ehitustööd, mis sulgevad liikluseks Aardla tänava lõigu Tähe tänava ja Ropka tee vahel. Anne tänav Kiireloomuliste gaasitrassi …

Loe edasi

Tartu noortekoondis võitis rahvusvahelistelt laste mängudelt kaheksa medalit

5. aug 2026 Tartu Teataja Sport

Tartu noorsportlased võitsid Taiwanis toimunud rahvusvahelistel laste mängudel kaheksa medalit, tuues koju kaks kulda, neli hõbedat ja kaks pronksi. Tartu osales 18- liikmelise noortekoondisega vanuses 12-15 eluaastat mängudel kaheksandat korda. Kavas olnud kaheksast spordialast osalesid tartlased …

Loe edasi

Sõpruse silla jalg- ja jalgrattatee suletakse üheksaks päevaks

4. aug 2026 Tartu Teataja Liiklus

Esmaspäevast, 10. augustist suletakse Sõpruse silla remondi tõttu üheksaks päevaks silla jalg- ja jalgrattatee. Sel ajal ei saa jalakäijad ega jalgratturid silda tavapärasel viisil ületada. Jalakäijatele on silla ületamiseks tagatud tasuta bussisõit. Annelinna Karlova suunal …

Loe edasi

Ilmatsalu piirkonna üldplaneeringu tutvustamiseks toimub arutelu

3. aug 2026 Tartu Teataja Tartu

Ilmatsalu piirkonna üldplaneeringu tutvustamiseks toimub 10. augustil kell 18 Ilmatsalu kooli saalis avalik arutelu, kuhu kõik huvilised on oodatud. Üldplaneering on avalikul väljapanekul kuni 17. augustini. Planeeringuga saab tutvuda Tartu linna kodulehel üldplaneeringu kaardirakenduses (https://gis.tartulv.ee/ilmatsaluyp/pohilahendus), …

Loe edasi

Tartus algab juba 12. korda toidu- ja veinifestival

3. aug 2026 Tartu Teataja Kultuur, Tartu

Tartu toidu- ja veinifestival toob augusti esimesel nädalal linna head maitsed, mõnusa muusika, eriõhtusöögid ja koolitused. Nädala jooksul toimuvad erinevad festivali eelüritused, mis kulmineeruvad 7.–8. augustil südalinnas toimuva tasuta festivaliga ning lõppevad 9. augustil traditsioonilise …

Loe edasi

Postituste leheküljendus

«Previous Posts 1 2 3 4 5 Next Posts»

Sotsiaalmeedia:

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Viimased uudised

  • Seal, kui me olemegi. Vestlus Kaspar Jassaga.

    Seal, kui me olemegi. Vestlus Kaspar Jassaga.

    23. okt 2026
  • Tartus algas sügisene lehekottide äravedu

    Tartus algas sügisene lehekottide äravedu

    22. okt 2026
  • Korteriühistutel on veel selle nädala lõpuni aega esitada taotluse varutoite ühenduskoha rajamiseks

    Korteriühistutel on veel selle nädala lõpuni aega esitada taotluse varutoite ühenduskoha rajamiseks

    21. okt 2026
  • Herne tänav suletakse päevaks läbivale liiklusele

    Herne tänav suletakse päevaks läbivale liiklusele

    21. okt 2026
  • Ungari ülestõusu ja vabadusvõitluse aastapäeva tähistatakse kontsertidega

    Ungari ülestõusu ja vabadusvõitluse aastapäeva tähistatakse kontsertidega

    19. okt 2026
Toimetus ja info
WordPress Theme: Chronus by ThemeZee.