Skip to content
Tartu Teataja logo

Tartu Teataja

  • Tartu
  • Tartumaa
  • Kultuur
  • Haridus
  • Krimi
  • Arvamus
  • Inimesed
  • Ajalugu
  • Teadus
  • Majandus
  • Kinnisvaraminutid
  • Tervis
  • Keskkond
  • Liiklus
  • 112
  • Kodu
  • Lemmikloomad
  • Sport
  • Вестник Тарту

Autor: Tartu Teataja

Tartus jagati valestiparkijatele trahvide asemel mullitajaid

8. mai 2026 Tartu Teataja Liiklus, Tartu

Kolmapäeval, 6. mail toimus Tartus liikluskultuuri kampaania „Tule oma mullist välja!“ aktsioonipäev, mille käigus jagati valesti parkinud autojuhtidele trahvide asemel mullitajaid ja flaiereid. Aktsiooni eesmärk oli juhtida tähelepanu, kuidas ka väike otsus võib mõjutada teisi …

Loe edasi

Tartus tõusevad ühistranspordi piletihinnad

7. mai 2026 Tartu Teataja Liiklus, Tartu

Tartu linnavalitsus esitas volikogule ettepaneku, mille kohaselt tõusevad 1. juulist Tartus bussi- ja rattaringluse piletihinnad. Hinnamuudatuse taga on viimaste aastate jooksul kasvanud kulud. Hinnamuudatus puudutab nii tunnipileteid kui ka perioodipileteid. Tunnipiletite hinnad tõusevad keskmiselt 20%, …

Loe edasi

Siuru arheoloogilistel uuringutel jõuti 18. sajandi kultuurikihini

7. mai 2026 Tartu Teataja Ajalugu, Kultuur, Tartu

Sel nädalal lõppes Siuru kultuurikeskuse arheoloogiliste uuringute esimene etapp. Tulevase kultuurikeskuse ehitusala keskosas tulid päevavalgele 18. sajandi kultuurkiht ning nelja 19.–20. sajandil püstitatud hoone vundamendid ja keldriruumid. Vastavalt uuringukavale on jõutud 1,7–2,3 meetri sügavusele, kus …

Loe edasi

Näitus „Õieatlas“ viib su tõeliselt meditatiivsele rännakule

7. mai 2026 Tartu Teataja Kultuur

Tekst ja fotod: Siim Karnö Kunstnikud Timo Toots ja Mari-Liis Rebane on Lõuna-Eestis Otepää külje all asuva tehnoloogilise kunstitalu Maajaam eestvedajad ning sealse vabaõhunäituse „Metsikud bitid“ korraldajad. Kogo galerii on esimene koht, kus kummagi kunstniku …

Loe edasi

Nõukogude argielu kujutamine Eesti Rahva Muuseumis

6. mai 2026 Tartu Teataja Ajalugu, Arvamus, Eesti, Kultuur

Oleme Tallinna Ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppe tudengid ning külastasime ELU projekti raames Eesti Rahva Muuseumi. ELU ehk erialasid lõimiv uuendus on Tallinna Ülikooli projektõppe vorm, kus eri erialade üliõpilased töötavad ühise uurimis- või arendusprojekti kallal. …

Loe edasi

Tartu ootab kandidaate kauni kodu konkursile

6. mai 2026 Tartu Teataja Kodu, Tartu

Tartu linnavalitsus ja Eesti Kodukaunistamise Ühendus kutsuvad taas osalema konkursil Tartu kaunis kodu, mis on osa üleriigilisest tunnustusest Eesti kaunis kodu. Konkursi patroon on president Alar Karis ning parimaid tunnustatakse nii linna kui ka riigi …

Loe edasi

Tamme staadioni hosteli ja kohviku ruumid otsivad uut üürnikku

5. mai 2026 Tartu Teataja Majandus

Tartu linna asutus Tartu Sport annab kirjalikul enampakkumisel üürile Tamme staadionil asuva hoone (Kungla tn 2e) teise korruse äripinnad, kus varem tegutsesid hostel ja kohvik. Üürile antakse teise korruse ruumid koos terrassidega vabal hoonesse sobival …

Loe edasi

Tartu alustab ringmajanduskeskuse projekteerimisega

5. mai 2026 Tartu Teataja Keskkond, Tartu

Tartu linn rajab ringmajanduskeskuse, et vähendada jäätmeteket ja sellega kaasnevat keskkonnamõju. Hoone projekteerib riigihanke tulemusel Projekt O2 OÜ ning keskus peaks valmima 2028. aasta lõpuks. Tartu on keskkonnasõbralik ja hooliv linn, mille arengukava seab üheks …

Loe edasi

Tartu maheaed tähistab 15. tegutsemisaastat

5. mai 2026 Tartu Teataja Elustiil, Inimesed, Keskkond, Tartu

Tekst ja fotod: Siim Karnö Tänavu 14. mail tähistab Tartu maheaed oma 15. sünnipäeva ja seetõttu otsustasin maikuu esimesel laupäeval külastada Linnupargi uuselamurajooni vastas asuvat maheaeda. See oli selle kevade esimene tõeliselt soe ja päikeseline …

Loe edasi

Kerli Koha: kuidas toimub kinnisvara hindamine? | Kinnisvaraminutid

4. mai 2026 Tartu Teataja Kinnisvaraminutid, Kodu

Kinnisvaraminutite saates on külas kinnisvara hindaja Kerli Koha, kes on tegutsenud valdkonnas üle 20 aasta. Saates arutletakse kinnisvara hindamise teemal ning selgitatakse, miks võivad omaniku ootused ja hindaja antud hinnang sageli erineda. Juttu tuleb ka …

Loe edasi

Postituste leheküljendus

«Previous Posts 1 … 9 10 11 12 13 … 99 Next Posts»

Sotsiaalmeedia:

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Viimased uudised

  • Galerii: Tartu Aleksandrite kiriku taastatud kuppeltornid tõsteti tagasi katusele

    Galerii: Tartu Aleksandrite kiriku taastatud kuppeltornid tõsteti tagasi katusele

    31. juuli 2026
  • Galerii: Military Truck Weekend Raadil

    Galerii: Military Truck Weekend Raadil

    30. juuli 2026
  • Ansambel 5MIINUST tähistab 10. tegutsemisaastat näitusega ERMis

    Ansambel 5MIINUST tähistab 10. tegutsemisaastat näitusega ERMis

    29. juuli 2026
  • Turu tänaval muutub neljapäeval ja reedel liikluskorraldus

    Turu tänaval muutub neljapäeval ja reedel liikluskorraldus

    29. juuli 2026
  • Galerii: Avatud talude päevad tõid maale mõnusat saginat

    Galerii: Avatud talude päevad tõid maale mõnusat saginat

    28. juuli 2026
august 2026
E T K N R L P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
« juuli    
Toimetus ja info
WordPress Theme: Chronus by ThemeZee.